Ja Jestem

"Ja Jestem" to wyjątkowy film o Jezusie Chrystusie w pełni i prawdziwie obecnym w Eucharystii. Zdjęcia do tego filmu zostały zrealizowane na pięciu kontynentach. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc, a głosu użyczył Marcin Dorociński. Tytuł dokumentu, którego główną postacią jest Jezus Chrystus,
w postaciach Chleba i Wina, brzmi „JA JESTEM”, bo to w Najświętszym Sakramencie Jezus Chrystus jest namacalnie obecny cały czas wśród nas.

To film, przez który sam Pan Jezus mówi do serca człowieka. Pokazuje kim Jest, jaki Jest, o czym myśli, co jest dla niego ważne. Pan Jezus wyjaśnia dlaczego Jest obecny w Hostii, w tym kawałku chleba, podpowiada jak można go spotkać.

To nasz najważniejszy film. Jezus chce być Bogiem z nami, a nie zamkniętym więźniem tabernakulum. Wystarczy – odczuliśmy to bardzo mocno w czasie realizacji filmu – otworzyć Jezusowi drzwi kościoła. Wszędzie tam, gdzie wypuścimy Go na ulice, dokonuje się rewolucja.
Tysiące osób widziało już ten film i mówiło, że czuli jakby Bóg do nich mówił, że od teraz żadna Msza Święta, żadna adoracja, nigdy już nie będzie taka sama.

Produkcja: 
Mikael dla WKM „Gość Niedzielny”
Scenariusz: 
Maciej Bodasiński, Lech Dokowicz
Zdjęcia: 
Maciej Bodasiński, Lech Dokowicz
Muzyka: 
Michał Lorenc
Narracja: 
Marcin Dorociński
Montaż: 
Agnieszka Bojanowska
Rok produkcji: 
2012
Czas trwania: 
82